JQuery

آموزش جی کوئری JQuery کتابخانه محبوب جاوا اسکریپت – Java Script


ساخت Sticky Menu یا منوی چسبنده با استفاده از جی کوئری و سی اس اس ۳

امیر سروری ۷۱ دیدگاه CSS , JQuery یکشنبه, 24th ژوئن , 2012 165462 بازدید

طراحی دکمه خرید

احتمالا تا کنون به منو های چسبنده یا Sticky Menu ها برخورد کرده اید . با توجه به افزایش ارتفاع وب سایتها به جهت افزایش اطلاعات موجود در صفحات و رایج شدن وب سایتهای تک صفحه ای یا Single Page  استفاده از منو های چسبنده رواج گرفته است . این نوع از منو می تواند دسترسی پذیری وب سایت را در این گونه از وب سایت ها افزایش دهد و باعث گشت و گذار بیشتری توسط مخاطب در وب سایت گردد . البته نوع حرکت و تکنیک استفاده شده نیز میتواند جالب باشد و به جلوه های وب سایت شما بیفزاید .

ساخت Sticky Menu یا منوی چسبنده با استفاده از جی کوئری و سی اس اس ۳

نکته ها و ترفندها برای برنامه نویسان جی کوئری – ۲

سوران خضری ۸ دیدگاه JQuery سه‌شنبه, 21st فوریه , 2012 22356 بازدید

نکته‌ها و ترفندها برای برنامه نویسان جی کوئری (بخش دوم)

در بخش اول این نوشته با عنوان ، نکته‌ها و ترفندها برای برنامه نویسان جی کوئری # ۱ ، ۷ نکته کاربردی را برای استفاده بهتر از کتابخانه جی کوئری ذکر کردیم. در ادامه نکات دیگری برای اینکه بتوانید کدهای جی کوئری خود را بهبود ببخشید آورده می‌شوند.


webtarget.ir JQuery

نکته ها و ترفندها برای برنامه نویسان جی کوئری – ۲

نکته‌ها و ترفندها برای برنامه نویسان جی کوئری – ۱

سوران خضری ۱۳ دیدگاه JQuery یکشنبه, 19th فوریه , 2012 26882 بازدید

نکته‌ها و ترفندها برای برنامه نویسان جی کوئری (بخش اول)

در این نوشته نگاهی به ۱۵ تکنیک جی کوئری که برای استفاده موثر شما از این کتابخانه مفید باشد، خواهیم داشت. با چند نکته در مورد کارایی شروع و با معرفی کوتاه چند ویژگی کمتر شناخته شده کتابخانه جی کوئری ادامه نوشته را پی می‌گیریم. به دلیل طولانی شدن مطلب آن را در دو قسمت آماده کرده‌ام.


webtarget.ir JQuery

نکته‌ها و ترفندها برای برنامه نویسان جی کوئری – ۱

کدنویسی جاوا اسکریپ و جی کوئری : مثال‌ها و بهترین شیوه‌ها

سوران خضری ۲۲ دیدگاه JQuery , استاندارد وب سایت دوشنبه, 16th ژانویه , 2012 63850 بازدید

هنگامی که جی کوئری به درستی مورد استفاده قرار گیرد، می‌تواند برای داشتن سایت‌های تعاملی، جالب و مهیج مفید واقع شود. این نوشته تعدادی از بهترین تمرین‌ها و مثال‌ها را برای استفاده از فریم ورک محبوب جاوا اسکریپت برای ایجاد اثرهای نامحسوس (unobtrusive) و در دسترس اسکریپتی DOM (Document Object Mode) در بر می‌گیرد. این نوشته نشان خواهد داد چه ترکیب‌هایی بهترین شیوه‌ها نسبت به جاوا اسکریپت هستند و علاوه بر آن چرا جی کوئری یک فریم ورک انتخابی خوب برای پیاده‌سازی بهترین شیوه‌ها است.


webtarget.ir JQuery

کدنویسی جاوا اسکریپ و جی کوئری : مثال‌ها و بهترین شیوه‌هاکلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت وب تارگت محفوظ است ©2023 وب‌تارگت

استفاده از مطالب وب سایت در سایر وب سایت‌ها و نشریات چاپی با ذکر منبع آزاد است.