مطالب عمومی

رویداد ها و اخبار وب تارگت


متخصص کارآزموده برای ورود به بازار کار

مهدخت یافتیان 6 دیدگاه مطالب عمومی Thursday, 15th November , 2012 11983 بازدید

در این روزها وقتی صحبت از کلاس های آموزشی می شود سعی می کنید تا بهترین کلاس ها را با بهترین خدمات و کادر آموزشی انتخاب کرده و از افراد بیشتری پرس جو کنید یا از اساتید قبلی یا متخصصین در این زمینه راهنمایی بگیرید. غیر از کیفیت خدمات، هزینه های دوره های کلاس ها هم مهم هستند. دوست دارید هزینه ای که پرداخت می کنید، ارزش صرف وقت و انرژی جهت یادگیری با بازده بالا را داشته باشد.

شاید دوره های آموزشی دیگری را نیز تجربه کرده اید و به دنبال تکمیل دانش و اطلاعات خود هستید و یا اینکه به دنبال آموزشگاهی مناسب و مورد اعتماد با توجه به نیازهای شغلی خود و جهت ورود به بازار کار هستید

متخصص کارآزموده برای ورود به بازار کار

تولد دو سالگی وب تارگت

امیر سروری 13 دیدگاه مطالب عمومی Thursday, 1st November , 2012 12830 بازدید

امروز 10 ام آبان ماه سال 1391 است و دو سال از زمانی که وب تارگت به صورت رسمی کار خود را شروع کرد گذشته است . سال پیش در سالروز تولد یک سالگی وب تارگت مطلبی به رسم وبلاگ نویسان نوشتم و امسال نیز برای دومین سالروز تولد وب تارگت به رسم یادبود و قدردانی از تمامی نویسندگان و خوانندگان وب تارگت این مطلب را مینویسم .

به لطف حمایت ها و نظرات بسیار دلگرم کننده شما خوانندگان و مخاطبان ، وبتارگت همچنان پر قدرت به کار خود ادامه میدهد ، خانواده وب تارگت بزرگ تر شده است ، خوانندگان و مخاطبان افزایش پیدا کرده اند و اساتید و دوستان بسیار خوب به عنوان نویسنده میهمان در وب تارگت مطلب نوشته اند که این خود انگیزه ادامه راه و باعث امیدواری و دلگرمیست .

تولد دو سالگی وب تارگت

چرا باید در همایش کاربردپذیری شرکت کرد

ناصر حاجلو 3 دیدگاه مطالب عمومی Wednesday, 24th October , 2012 13180 بازدید

چند سالی است که کاربران ایرانی در بکارگیری وب حرفه‌ای‌تر شده‌اند. و نگرش آنها به وب و مسائل مرتبط با آن کاملا تغییر کرده است. خیلی وقت است که کاربران تفاوت بین وب‌سایت و برنامه تحت وب را فهمیده‌اند. گرچه زمانی بود که سازمان‌ها صرفا از اینکه یک وب‌سایت داشته باشند راضی و خرسند بودند، اما چند وقتی است که این دوره گذشته، دیگر حضور در وب امر جدیدی نیست و نحوه ارائه اطلاعات تبدیل به نبردی در جذب کاربران بیشتر شده است. و اینجاست که کاربردپذیری به میدان نبرد وارد می‌شود.

همایش کاربرد پذیری 2012

چرا باید در همایش کاربردپذیری شرکت کرد

برگزاری اولین همایش استانداردهای وب و بستر وب باز در ایران

امیر سروری 9 دیدگاه مطالب عمومی Wednesday, 4th July , 2012 15539 بازدید

اولین «همایش استانداردهای وب و بستر وب باز» با توجه به پیشرفت بسیار چشمگیر تکنولوژی ها و استانداردهای مورد استفاده در طراحی وب برای اولین بار روز پنج شنبه ۲۹ تیرماه ۱۳۹۱ در دانشگاه علم و فرهنگ تهران برگزار خواهد شد .

برگزاری اولین همایش استانداردهای وب و بستر وب باز در ایران webtarget.ir

سخنرانان در این همایش به موضوعاتی مانند تکنولوژی و تاریخچه HTML5 و CSS3 , استفاده از فونت های فارسی در وب ، موبایل وب ، طراحی ریسپانسیو و Web API خواهند پرداخت .

برگزاری اولین همایش استانداردهای وب و بستر وب باز در ایران

تولد یک سالگی – webtarget.ir – 10/9/1390

امیر سروری 13 دیدگاه مطالب عمومی Thursday, 1st December , 2011 15821 بازدید

یکسال از زمانی که اولین مطلب رو در تاریخ دهم آذر ماه یک هزار و سیصد و هشتاد و نه با عنوان هشت مرحله مهم در طراحی وب سایت در این وبلاگ نوشتم میگزره و بنابراین امروز تولد یکسالگی این وبلاگ هست. به رسم وبلاگی این مطلب رو برای سالروز تولد این وبلاگ مینویسم .

تولد یک سالگی – webtarget.ir – 10/9/1390کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت وب تارگت محفوظ است ©2024 وب‌تارگت

استفاده از مطالب وب سایت در سایر وب سایت‌ها و نشریات چاپی با ذکر منبع آزاد است.