کار و زندگی

روشهای موفقیت و پیشرفت در کار , زندگی و شغل آزاد برای طراح وب سایت


هفت مهارت ضروری برای حضور در مصاحبه شغلی

مهسا کیانی 10 دیدگاه کار و زندگی Friday, 8th November , 2013 44244 بازدید

اغلب افراد با مصاحبه در شغل مورد نظر خود مبارزه میکنند و گاهی به مشکل بر می خورند . خودتان را با تجربه و مهارتهایی که در یک شغل دارید در نظر بگیرید. مصاحبه شغلیتان باید به گونه ای برگزار شود که مشتاقانه به سمت آن بروید .چیزی که با اعتماد به نفس کامل با آن روبرو شوید ، نه آنکه از رویارویی با آن خجالت بکشید. شما می توانید طراح وب با استعدادی در زندگی کاری خود باشید، اما اگر در مصاحبه شغلی خود خوب عمل نکنید، باعث می شود موقعیت بسیار عالی که همیشه آن را می خواستید از دست بدهید. پس شروع می کنیم و هفت نکته مهمی که به شما در مصاحبه شغلی کمک می کند را یادآوری میکنیم تا مشتاقانه به سمت آن بروید .

job-interview-tips

هفت مهارت ضروری برای حضور در مصاحبه شغلی

6 اشتباه روزانه که سلامتی و حتی شغل شما را تهدید می کند

مهسا کیانی 40 دیدگاه کار و زندگی Saturday, 2nd March , 2013 72756 بازدید

کاملا مطمئن و به جرات می توان گفت شمایی که تصمیم به خواندن این مقاله گرفته اید و برای خواندن مطلب به صفحه نمایش خود خیره شده اید، طراح  و یا برنامه نویس حرفه ای هستید یا حداقل تلاش می کنید که کار خود را به بهترین نحوممکن انجام دهید تا حرفه ای شوید.

برای حرفه ای شدن در کارتان مشکلی  وجود ندارد و قطعا برای زحماتی که تا کنون انجام داده اید نیز بایستی پاداش دریافت کنید اما برای شما هم شگفت انگیز خواهد بود اگر بدانید در مسیر حرفه ای شدن چالشی وجود دارد که اکثر مردم و حتی خود شما هم با آن دسته پنجه نرم می کنید و آن  بی تفاوتی و یا سهل انگاری در مورد حفظ مهم ترین دستگاه وجودی خود – یعنی همان بدن و سلامت آن  است.

 6 اشتباه روزانه که سلامتی و حتی شغل شما را تهدید می کند  - webtarget.ir

6 اشتباه روزانه که سلامتی و حتی شغل شما را تهدید می کند

پنج بحران موجود برای آزادکاران

محمد مهذب 28 دیدگاه کار و زندگی Monday, 4th February , 2013 61859 بازدید

شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که فکر میکنند مهمترین بخش برای آغاز فعالیت به عنوان یک آزاد کار، اولین قسمت، یعنی‌ شروع آن است. البته شکی‌ نیست که شروع فعالیت برای یک آزاد کار معمولا کار سختی است ولی‌ این سختی دلیل نمی‌شود که فکر کنید در ادامه با جادهٔ ای هموار و مسیری بی چالش مواجه هستید.امیدوارم قبل از تصمیم گیری برای شروع کار، خود را برای مسیری پرخطر، آماده کرده باشید زیرا نه هر روز بلکه هر دقیقه باید برای مسائلی‌ که میتوانند در یک چشم بهم زدن همه چیز را بر علیه شما و کسب وکار آزادتان وارونه سازد، آماده باشید.

خود را خیلی‌ نگران نکنید، مسائل فوق تنها گریبان گیر آزادکاران نیستند. امروزه تمامی‌ کسب و کارها هریک به نحوی با مشکلات ریز و درشت روبرو هستند. البته از قدیم گفته‌اند مشکل داریم تا مشکل. بعضی‌ از مشکلات در کار غیر قابل پیش‌ بینی بوده و برخی‌ میتوانند به سادگی‌ به یک بحران تبدیل شوند. حال آن که بعضی‌ از مشکلات فقط باعث میگردند که سود کمتری نصیب شما گردد.

 پنج بحران برای آزادکاران  - webtarget.ir

پنج بحران موجود برای آزادکاران

کمک به مشتریان برای به روزرسانی وب سایت های از رده خارج خود

مهدخت یافتیان 7 دیدگاه تبلیغات و بازاریابی , کار و زندگی Saturday, 29th December , 2012 23272 بازدید

یکی از لذت های آزاد کار بودن این است که در صورت انجام کارها و وظایف خود به بهترین نحو، مشتریان شما، سالیان سال شما را همراهی خواهند کرد . این بسیار عالی است که بدانید، آنها از فعالیت ها و سخت کوشی های شما قدردانی می کنند. این موضوع به ایجاد یک رابطه بر پایه اعتماد کمک فراوانی می نماید.

بعد از مدتی و با بازنگری در کارهای قبلی خود، متوجه می شوید که فعالیت بعضی سایت هایی که طراحی کردیده اید، مایوس کننده است و نیاز به طراحی مجدد دارند. این موضوع به این معنی نیست که شما کار خود را بد انجام داده اید بلکه با گذشت چندین سال و پیشرفت تکنولورژی و ارائه تکنیک های جدید ، وب سایت آنها از رده خارج می شود.

 کمک به مشتریان برای به روزرسانی وب سایت - webtarget.ir

کمک به مشتریان برای به روزرسانی وب سایت های از رده خارج خود

چگونه از فیس بوک درست و به اندازه استفاده کنیم

محمد مهذب 19 دیدگاه کار و زندگی Tuesday, 18th December , 2012 46946 بازدید

شاید شروع فعالیت شما نیز در شبکه اجتماعی فیس بوک با یک انگیزه ساده برای در تماس بودن با دوستان و پیدا کردن همکلاسی های دوران مدرسه آغاز گردیده ولی‌ متاسفانه فیس بوک با طی‌ کردن ره صد ساله پیشرفت در یک شب آن هم با چراغ خاموش ، امروزه به عضوی جدایی ناپذیر از کار و زندگی‌ بسیاری از ما تبدیل گردیده به نحوی که حتی تصور لحظه ای بدون چک کردن فیس بوک برای ما به کابوسی ترسناک می ماند.

 راه های استفاده درست از فیس بوک - webtarget.ir

چگونه از فیس بوک درست و به اندازه استفاده کنیم

5 دوست مهم در گروه دوستان یک آزادکار

مهدخت یافتیان 14 دیدگاه کار و زندگی Monday, 10th December , 2012 29933 بازدید

آزاد کار بودن Freelancer در واقع به معنی انجام کار به صورت انفرادی است . در صورتی که دوست دارید در محیط های کار شلوغ و پر جمعیت کار کنید و علاقه مند به دیدار و تعامل با همکارانتان هستید هیچ وقت نمی توانید یک آزاد کار باشید. این به این معنی نیست که آزاد کار ها باید تنها و منزوی باشند حتی آنها هم نیاز به دوستانی دارند که بتوانند با آنها در تعامل باشند. در مقاله زیر به 5 دوستی که یک آزاد کار نیاز دارد که در چرخه دوستان خود قرار دهد می پردازیم:

5 دوستی که یک آزادکار نیاز دارد. - webtarget.ir

5 دوست مهم در گروه دوستان یک آزادکار

یافتن تعادل بین پروژه های شخصی و کاری

مهسا کیانی 15 دیدگاه کار و زندگی Saturday, 17th November , 2012 35208 بازدید

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که دارای خلاقیت هستند، انجام پروژه های شخصی می تواند برای شما مفید و پر سود واقع شود. زیرا به شما این اجازه را می دهد تا در مجموعه ای از مهارت های خود رشد کرده و به شما کمک می کند جنبه خلاق بودن در کارتان را تقویت نمایید. فراتر از آن، پروژه های شخصی می تواند به صورت یک منبع درآمد جانبی باشد و یا رفته رفته به کسب و کار اصلی شما تبدیل شود.

یافتن تعادل بین پروژه های شخصی و کاری - webtarget.ir

یافتن تعادل بین پروژه های شخصی و کاری

21 دلیل اهمیت پست های مهمان

اگر از انتشار مطالب قدیمی ،درج keyword های مختلف، استفاده از backlink ها و در کل از روشهای متداول بهینه سازی و SEO خسته شده اید، اگر مهارت های شما در این زمینه از رده خارج و به روز نیست، در نتیجه با نتایج غمگین کننده ای از آخرین به روزرسانی گوگل برای rank وب سایت خود مواجه شده اید و نیاز دارید که حجم بازدید کنندگان زیادی را به سایتتان سرازیر کنید، بهتر است الگوریتم همیشه در حال تغییر موتورهای جستجو را بوسیله خوانندگان خشنود و انتشار مطالب مفید در سایت، تنظیم کنید. نتیجه آخرین به روز رسانی، گوگل به ما زمان تغییر در SEO سایت را نمایش میدهد.

نوشتن پست های مهمان پلی ارتباطی است بین خوانندگان مطالب و عناصر اصلی و مهم SEO .

21 دلیل اهمیت پست های مهمان - webtarget.ir

21 دلیل اهمیت پست های مهمان

پرورش ایده های خلاقانه و نوآورانه

مهدخت یافتیان 4 دیدگاه ایده و خلاقیت , کار و زندگی Wednesday, 24th October , 2012 23149 بازدید

نوآوری بدون خلاقیت اتفاق نمی افتد و خلاقیت نیز به تنهائی منجر به نوآوری نمی شود. خلاقیت می تواند ذاتا به شخصیت فرد مرتبط باشد یعنی شخصی باشد ، خلق یک نظر، یک تکنیک یا یک طرح جدید، که برای خالق آن پر معنی و ارزشمند است . نوآوری زمانی اتفاق می افتد که خلاقیتی منجر به ایجاد یک طرح، محصول، فرایند یا تکنولوژی جدیدشودکه مورد استفاده و قبول گروه زیادی از افراد جامعه قرار گیرد.ایده های خلاق غالبا بیشتر از نوآوری واقعی یا حقیقی ارائه می شود . برای یک جامعه رشد و تکامل هر دوی آنها لازم است. کلید موفقیت یک خلاقیت و نوآوری توسط افراد با آزمایش های مختلف و استفاده موثر، کشف می شود.افراد، شرکت ها، دولت، اجتماع وکسانی که به پرورش خلاقیت و نوآوری نمی پردازند، قربانی سقوط به رکود هستند و به تدریج منسوخ وخارج از رده خواهند شد.

پرورش ایده های خلاقانه - webtarget.ir

پرورش ایده های خلاقانه و نوآورانه

هنر بروز بودن طراحان وب

سحر سروری 11 دیدگاه کار و زندگی Tuesday, 9th October , 2012 28808 بازدید

شاید برای شما این نکته که طراحان وب باید به روز باشند را زیاد شنیده باشید. به روز بودن نکته بسیار مهمی برای طراحان وب است اما همین به روز بودن خود دارای شیوه های مختلف است و افرادی که بتوانند این شیوه ها را به صورت بسیار درست و اساسی پیاده و اجرا کنند دارای هنر به روز بودن هستند . سرعت تغییر تکنولوژی های جدید و مرتبط شاید کم باشد مثلا مدت زیادی طول کشید تا Css3 و Html5 اجرایی شدند. اما ایده های پیرامون این تکنولوژی ها پیوسته در حال تکامل اند . روزانه صدها مطلب منتشر می شوند و هیچ راهی برای خواندن همه ی این مطالب وجود ندارد . اما نکاتی ، برای استفاده ی مفید از باقی مانده ی زمان کاری و به روز بودن اطلاعات طراحان وب وجود دارد که به آنها می پردازیم

به روز بودن برای طراحان وب سایت webtarget.ir

هنر بروز بودن طراحان وب

هفت درخواست وحشتناك از طراحان و برنامه نویسان وب

مهسا کیانی 22 دیدگاه کار و زندگی Saturday, 22nd September , 2012 48967 بازدید

دوستان ، خانواده ، فامیل و همکاران می توانند نقش بسیار مهمی در پیشرفت شغلی شما داشته باشند . زمانی که به صورت حرفه ای و جدی کار خود را شروع می کنید ، نزدیک ترین اهداف بازاریابی و مشتریان همین اطرافیان شما هستند که می توانند با سفارش های اولیه ای که به شما میدهند و حمایت هایی که از شما می کنند ، شما را در پیشرفت و موفقیت در کسب و کارتان کمک کنند .

حتی ممکن است معرفی شدن به یک مشتری مناسب توسط یکی از افراد نزدیک به شما ، زندگی حرفه ای شما را تغییر دهد !

در واقع هنگامی که شروع به بازاریابی در بین اطرافیان خود می کنید ، به صورت غیر مستقیم اعلام میکنید که به درخواستهاي آنها خوش آمد گفته ايد و شاید تنها به اين دليل كه فرصت و شانسي براي رشد مهارت هاي خود به عنوان يك طراح وب سایت یا برنامه نویس پيدا نمائید .

همه چیز خوب پیش می رود تا زمانی که ، چند سالی از شروع کسب و کار شما گذشته و امروز شاید به لطف همین اطرافیان ، مشتریان خوب و نمونه کارهای مناسبی دارید و عملا وقت شما برای پاسخگویی به این مشتریان ، بسیار مشغول است !

هفت درخواست وحشتناک از یک طراح وب سایت - webtarget.ir

تراژدی جدیدی شروع خواهد شد. دوستان و خانواده و اطرافیان که در طول سال های ابتدايي كارتان ، شما را تشويق مي كردند ، هنوز اطرافتان ايستاده و به تشويق هاي خود ادامه مي دهند، البته طبیعتا ، آنها درخواستهایی هم دارند و از طرفي دیگر باید با دو گروه دیگر نیز روبرو شوید : مشتریان و رقبای شغلی !

در صورتی که این درخواست ها ، مدیریت نشوند و پاسخ های مناسبی به آنها داده نشود ، میتوانند برای شما تبدیل به یک چالش بزرگ شوند . در ادامه به هفت مورد از شایع ترین درخواستهای وحشتناکی که از طراحان و برنامه نویسان می شود آشنا شویم .

هفت درخواست وحشتناك از طراحان و برنامه نویسان وب

کلید خلق یک اثر خلاق و برجسته

سحر سروری 8 دیدگاه کار و زندگی Wednesday, 5th September , 2012 21772 بازدید

هیچ کس ” حس انتظار بی صبرانه برای انجام شدن کار ” توسط افراد دیگر را دوست ندارد . یک نوع حس که شاید مهمترین دلیل ناخوشایند بودنش این است که هیچ کاری از دست شما بر نمی آید . البته شما نیز اگر کمی مسئولیت پذیر باشید و سختی این حس را درک کرده باشید هرگز حاضر نخواهید شد فردی را در این وضعیت قرار دهید .  در ابتدای روز یک ایمیل باکس پر ، یک لیست پیغام بر روی تلفن ، تعدای پیام در شبکه های اجتماعی و یک لیست از کارها که از آخرین جلسه باقی مانده ، شما را وادار به انجام این کارها پیش از انجام کارهای بسیار مهم خودتان می کند.

راه کارهای برای بهبود خلاقیت و بهره وری در کار

مسئولیت پذیری و پاسخگویی تمام وقت بد نیست ، اما مشکل این نوع کارها این است که بهترین زمان روز شما ، صرف انجام و پاسخ گویی به نیاز های دیگران می شود . بالاخره زمانی که این کارها تمام شده و فرصت به کارهای خودتان می رسد اندکی از بعد از ظهر گذشته و دیگر انرژی ای برای تمرکز برای شما باقی نمانده.

کلید خلق یک اثر خلاق و برجسته

هفت مهارت برای موفقیت در کسب و کار طراحی وب سایت

مهسا کیانی 10 دیدگاه کار و زندگی Saturday, 28th July , 2012 27514 بازدید

راه اندازی کسب و کارتان در زمینه طراحی وب به نظر می رسد یک کار دلهره آور باشد، به خصوص در آب و هوای اقتصادی فعلی.  در نهایت,شما با شرکت های شناخته شده و باتجربه و دارای نمونه کارهای قابل توجه به رقابت خواهید پرداخت. اما اجازه ندهید که این کار شما را متوقف کند. شما می توانید این کار را انجام دهید.

شما در ابتدا می توانید آن را در اوقات فراغت خود انجام دهید. برای یک نفر ممکن است 2 سال زمان ببرد و برای شخص دیگری زمان کمتر و یا بیشتری تا به “کار روزانه”اش  تبدیل شود . راز این کار این است که هرگز نباید تسلیم شوید.  چرا بیشتر تمر کزتان  را در شروع کار به انجام کارهایی که به آن مسلط هستید نمی گذارید تا به موفقیت برسید؟ در این مقاله مهارت های کلیدی مورد نیاز به منظور دستیابی به اهداف کارآفرینی خود را بررسی می کنیم

هفت مهارت برای موفقیت در کسب و کار طراحی وب سایت

ده راهنمایی قبل از راه اندازی وب سایت

امیر سروری 45 دیدگاه تبلیغات و بازاریابی , کار و زندگی Sunday, 11th December , 2011 103575 بازدید

در راه اندازی یک وب سایت چه نکاتی را می بایست مد نظر قرار دهیم؟

قبل از راه اندازی یک وب سایت باید زمانی را به تفکر درباره موضوعاتی اختصاص دهیم ، که در فرآیند طراحی وب سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این امر به شما کمک خواهد کرد تا پیش زمینه ای برای طراحی یک وب سایت داشته باشید و این اطمینان را به شما می دهد که بهترین سایت را بر اساس نیازهایتان طراحی کنید.

ده راهنمایی قبل از ساخت وب سایت webtarget.ir

در این مقاله با ده مورد از موضوعاتی که پیش از ایجاد وب سایت باید به آنها توجه نمائید آشنا خواهید شد

ده راهنمایی قبل از راه اندازی وب سایت

چگونه طراح وب سایت بهتری شوم ؟

مهدخت یافتیان 23 دیدگاه اصول طراحی وب سایت , کار و زندگی Sunday, 23rd October , 2011 56200 بازدید

سعی داریم در این مقاله اهمیت به روز بودن اطلاعات و لزوم تلاش برای پیشرفت شخصی و دانش فنی برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت بهتر را به طور مختصر و کلی شرح بدهیم ، و در کنار آن نیز چند توصیه در زمینه نحوه کسب اطلاعات و بروز کردن آموخته ها برای حرکت و پیشرفت در این راه داشته باشیم.

چگونه طراح وب سایت بهتری شوم ؟

پنج تجربه در طول یک پروژه

مهدخت یافتیان 5 دیدگاه اصول طراحی وب سایت , کار و زندگی Saturday, 20th August , 2011 21452 بازدید

همه طراحان وب که به صورت انفرادی کار می کنند با یک سناریوی مشترک مواجه هستند و آن شانس داشتن پروژه ای است که باید از تکنیک یا موضوعات جدیدی که قبلا اجرا نکرده اند ، استفاده کنند . مثلا ادیت کردن یک ویدئو برای وب سایت یا ایجاد وب سایت برای موبایل.
هر موضوعی که باشد برای افزایش توانایی و قابلیت های شما ارزش دارد .

در این مقاله در مورد چگونگی کسب مهارت و تجربه در جهت پیش برد اهداف ، در طول یک پروژه و نحوه برخورد مناسب با مشتری در صورت نداشتن مهارت خاص در مورد یک پروژه مطالبی ارائه خواهد شد .

پنج تجربه در طول یک پروژهکلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت وب تارگت محفوظ است ©2024 وب‌تارگت

استفاده از مطالب وب سایت در سایر وب سایت‌ها و نشریات چاپی با ذکر منبع آزاد است.