متخصص کارآزموده برای ورود به بازار کار

دوره های تخصصی گروه آموزشی کارآزموده برای ورود به بازار کار


مهدخت یافتیان 6 دیدگاه مطالب عمومی Thursday, 15th November , 2012 11988 بازدید

در این روزها وقتی صحبت از کلاس های آموزشی می شود سعی می کنید تا بهترین کلاس ها را با بهترین خدمات و کادر آموزشی انتخاب کرده و از افراد بیشتری پرس جو کنید یا از اساتید قبلی یا متخصصین در این زمینه راهنمایی بگیرید. غیر از کیفیت خدمات، هزینه های دوره های کلاس ها هم مهم هستند. دوست دارید هزینه ای که پرداخت می کنید، ارزش صرف وقت و انرژی جهت یادگیری با بازده بالا را داشته باشد.

شاید دوره های آموزشی دیگری را نیز تجربه کرده اید و به دنبال تکمیل دانش و اطلاعات خود هستید و یا اینکه به دنبال آموزشگاهی مناسب و مورد اعتماد با توجه به نیازهای شغلی خود و جهت ورود به بازار کار هستید

معرفی گروه آموزشی کارآزموده

تقریبا یک ماه از آغاز به کار گروه آموزشی کارآزموده با شعار ” آموزشهای تخصصی برای بازار کار ” می گذرد . ایده کارآزموده از تابستان ۱۳۹۱ شکل گرفته است . مدرسین گروه آموزشی کارآزموده سابقه ای طولانی در حوزه طراحی رابط کاربری دارند و در سطح مناسبی مشغول به کار هستند و بارها در پروژه های مختلف مسئول استخدام و مصاحبه متخصصین در حوزه های برنامه نویسی ، رابط کاربری و گرافیست های وب بوده اند .

تجربه مصاحبه و تحلیل نیروهای آماده برای ورود به بازار کار نشان دهنده این است که در برابر ، پتانسیل و نیاز بسیار بالای بازار کار برای جذب نیروهای متخصص ، متاسفانه تخصص های مورد نیاز در بین نیروهای آماده به کار در حد مناسب و استاندارد ی وجود ندارد .

دلیل نا برابری نیروهای آماده به کار در برابر نیاز و پتانسیل موجود در بازار کار فعلی را میتوان در عدم آموزش صحیح و استاندارد جستجو کرد . قدیمی و تئوریک بودن آموزشها نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار است . نکته دیگر میتواند عدم آشنایی اساتید دورها با نیاز بازار کار باشد . اما گروه آموزشی کارآزموده چگونه میتواند نیازهای نیروی آماده به کار و همچمنین کارفرمایان جویای نیروی کار را پوشش دهد ؟

روش آموزشی در گروه آموزشی کارآزموده چگونه است ؟

سر فصل دوره ها با توجه به استاندارد های روز دنیا و نیاز های بازار کار ، تقسیم بندی ، برنامه ریزی و اجرا می شوند. ارائه مطالب استاندارد در کنار تجربیات بسیار ارزشمند اساتید این دوره ها می تواند ترکیب خوبی برای حرفه ای شدن شما فراهم آورد. در این دوره ها شما هر مبحث را در قالب پروژه ای عملی فرا می گیرید . سعی شده است که دوره های تخصصی در دو حالت مقدماتی و پیشرفته برگزار شوند تا دانشجویان بتوانند بر اساس نیاز های خود دوره های مناسب را انتخاب نمایند و دوره های مقدماتی و پیشرفته بتوانند یکدیگر را تکمیل کنند .

دوره های آموزشی برای کسب یک تخصص خاص به صورت دوره ای و تکمیلی در اختیار دانشجو قرار خواهد گرفت . به طور مثال ، یک دانشجو برای تبدیل شدن به یک طراح وب سایت استاندارد نیاز به دانش کد نویسی و فتوشاپ در کنار یکدیگر دارد که میتواند با شرکت در دوره های مقدماتی طراحی وب سایت ، دوره پیشرفته طراحی وب سایت , HTML5 , CSS3 و فتوشاپ تخصصی برای طراحی وب سایت ، نیاز های خود برای ورود به بازار کار را تامین نماید.

دوره های آموزشی تکمیلی ، همایش ، کارگاه های آموزشی

با توجه به پیشرفت سریع و فوق العاده تکنولوژی و دانش و اهمیت بروز بودن برای متخصصین در بازار کار ، گروه آموزشی کارآزموده شما را تنها نخواهد گذاشت و با ارائه کارگاه های آموزشی ، همایش ها ، ویدئو های آموزشی و دوره های تکمیلی و تخصصی همیشه همراه شما خواهد بود . دانشجویان عضو خانواده کارآزموده میتوانند با شرکت در دوره های تکمیلی مانند ، وردپرس ، دروپال ، جاوا اسکریپت ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و … و همچنین دوره هایی مانند شناخت توانائی ها ، آشنایی با بازار کار ، گرافیک ، خلاقیت و … یک متخصص حرفه ای باشند .

هدف گروه آموزشی کارآزموده برگزاری هر نوع دوره تخصصی برای بازار کار است و محدود به دوره های برنامه نویسی و .. نخواهد بود .

اساتید دوره های آموزشی کار آزموده

علاوه بر روش ها و اهداف آموزشی ، اساتید نقش مهمی در آموزش ایفا می کنند. انتخاب استاد خوب همیشه سخت ترین بخش انتخاب یک آموزشگاه برای ثبت نام است. اساتید غیر از تسلط بر دانش فنی باید از دانش بیان یا فن بیان خوبی برخوردار باشند تا بتوانند دانسته های خود را به افراد انتقال دهند . استاد خوب میتواند بار فنی و اعتباری مناسبی برای ورود موفق به بازار کار باشد ، میتوانید با اساتید دوره های آموزشی کارآزموده بیشتر آشنا شوید

ویدئو های آموزشی

آموزشهای ویدئویی امروز سهم بسیار بزرگی را در انواع آموزش تشکیل داده اند ، گروه آموزشی کارآزموده حرکت به سوی تولید مجموعه های ویدئوی آموزشی را شروع کرده است و در واقع آموزشهای ارائه شده در دوره ها به وسیله ویدئوی های آموزشی پشتیبانی خواهند شد و با کیفیت تداوم خواهند یافت و تکمیل می شوند .

فیلم های آموزشی تولید شده به دو صورت ویژه برای ” دانشجویان ثبت نام شده در دوره های آموزشی و کاربران ویژه ” و همچنین ” رایگان ” تولید می شوند ، که میتوانید هم اکنون آنها را در وب سایت کارآزموده مشاهده نمائید .

وب نما

وب نما یک برنامه ویدئویی است که سعی دارد در حوزه وب فعالیت کند و اخبار و حواشی وب را پوشش دهد . وب نما ( که نسخه صفر آن را میتوانید در وب سایت کارآزموده مشاهده نمائید ) از قسمتهای مختلفی مانند اخبار وب ، معرفی ابزارهای مفید ، بحث و بررسی موضوعات تخصصی و گپ و گفت با میهمانان ویژه و متخصص تشکیل شده است .

وب نما ، شماره ۰

وب نما سعی دارد یک برنامه ویدئوی مناسب برای ارائه مطالب پر محتوا به تمامی علاقه مندان حوزه وب باشد که البته در این راه نظرات شما میتواند بسیار راهگشا و کاربردی باشد .

در گروه آموزشی کارآزموده تمامی آموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک نیروی متخصص به صورت کاملا کاربردی ارائه خواهد شد ، فقط کافیست که اراده کنید

در صورتی که دوست دارید ورود به بازار کار را با کار کارآزموده تجربه کنید به وب سایت آن سری بزنید و برای آگاهی از آخرین اخبار کارآزموده حتما در خبرنامه ثبت نام کنید.نویسنده / مترجم : مهدخت یافتیان

4 سال است به عنوان مدیر پروژه در زمینه طراحی وب سایت فعالیت دارم و مطالب و ترجمه های بسیاری در این رابطه تهیه کردم.


6 دیدگاه برای این نوشته ثبت شده است


 1. داوود
  1 December 2012

  به نام خدا
  سرکار خانم مهندس یافتیان
  با عرض سلام و ادب؛
  از شما بخاطر تهیه مطلب فوق ممنون و سپاسگزارم.
  خانم مهندس راستش رو بخواین من با دیدن اطلاعیه های برگزاری کلاس شما خیلی خوشحال شدم ولی افسوس بسیاری رو هم برای من در پی داشت! این رو جدی می گم.
  دلیلش هم عدم زندگی من در تهران هست. تنها مواقعی که از عدم زندگی کردن در تهران افسوس میخورم فقط و فقط زمانی است که کلاسهای خوبی در حال برگزاری است و ما شهرستانیها محروم از شرکت در آنها.
  سرکار خانم مهندس، در خوب بودن اساتید شما هیچ شک و شبهه ای نیست، علی الخصوص با حضور جناب آقای عبدالعلی عزیز که افتخار آشنایی با ایشون رو از چند سال پیش و پس از اینکه با کتاب خوب 101 ترفندشون آشنا شدم.
  خانم یافتیان گرامی از شما خواهشی داشتم که اگر امکان دارد بسیار ممنون و سپاسگزار خواهم بود و قدردان همیشگی شما.
  خواهشمندم ترتیبی اتخاذ فرمایید که یا کلاسهای آنلاین هم برگزار شود یا اینکه عاجزانه تقاضامندم فیلمهای کلاسهای فوق را با هر هزینه ای که برایتان ارزش دارد، در اختیار ما قرار دهید.
  از نظر کپی هم که خب مسائل اخلاقی حاکم است و قول می دهیم که آنرا به هیچ عنوان کپی نکرده و در اختیار شخص دیگری نیز قرار ندهیم.
  یا اینکه اگر این فیلمها را در اختیار ما قرار میدهید هر دو ماه یکبار نیز برای شهرستانیها جلسه و یا کارگاهی گذاشته تا از نزدیک ما نیز سوالات خود را از شما بپرسیم.
  قبول بفرمایید برای اشخاصی که شهرستانی + شاغل + متأهل هم هستند ؛ شرکت دو روز در هفته در کلاسهای شما واقعا مشکل است.
  بازهم از شما عزیزان که سعی در ارتقاء دانش جوانان این مرز و بوم دارید کمال تشکر و امتنان را دارم.
  سلام گرم من را به آقای مهندس عبدالعلی عزیز برسانید.
  موفق و موید باشید.
  انشاءالله
  • مهدخت یافتیان
   1 December 2012

   سلام و ممنون از اینکه با پیغام های گرم و امید بخشتون باعث میشید که این راهی را که شروع کردیم با قدم های محکم تری ادامه بدیم.
   ما واقعا تمایل داریم راهکاری داشته باشیم که افراد علاقه مند در شهرستان ها بتونن از این آموزش ها و کلاس های استفاده بکنند کارهایی هم در این زمینه شروع کردیم مثلا یکی از اونها ضیط وب نما هاست یا انتشار بعضی ویدئو های آموزشی یا ارائه کردن خودآموز ها،اما باز اول راه هستیم و کمی زمان میبره تا بتونیم یک کار با کیفیت و در حد شما علاقه مندان ارائه کنیم . اما این موضوع زیاد دور نیست تمام تلاش خودمون را می کنیم تا افراد علاقه مند مثل شما هم که در شهرستان ها هستند از این آموزش ها استفاده کنند.
   لطفا در خبرنامه سایت کارآزموده ثبت نام کنید در صورت برگزاری کلاسی در شهرستان ها شما را در جریان قرار خواهیم داد.
   • داوود
    1 December 2012

    با سلام مجدد
    ممنونم از لطف حضرتعالی در پاسخدهی فوری؛
    من خیلی وقته که در خبر نامه شما ثبت نام کرده و عضو هستم.
    بهرحال ما رو هم از کلاسهای خوبتون بی نصیب نزارید.
    ممنون و متشکرم.
 2. مصطفی
  15 July 2014

  با سلام خدمت شما
  منم با نظر دوستمون موافقم ، ایکاش این امکان وجود داشت تا شعبه ای هم در شهرهای بزرگ مانند مشهد داشتید و ما هم می تونستیم از آموزشها و تجربیات ارزشمند شما استفاده کنیم.
  ممنونم از شما که حداقل این سایت رو راه اندازی کردید تا ما هم بتونیم از اطلاعات و دانش شما استفاده کنیم.
  خیلی ممنونم از فعالیتتون در جهت ارتقا دانش افراد مختلف جامعه.
 3. طراحی سایت
  13 November 2014

  با سلام و تشکر
  تا به حال ندیدم کسی کار به این جالبی انجام بده
  خیلی در آموزش موثر هستید
  امکانش هست عضو اساتید شما شد؟
  به چه صورت؟ 4. سلام
  ممنون از مطلب جالبی که گذاشتید
  من به شدت با شما و روش کار شما موافق هستم و اعتقاد دارم که باید آموزش به شکل حرفه ای مخصوص بازار کار باشه
  تو این راه هر کمکی که از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد
  موفق و پیروز باشیددیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کامنت های شما بعد از تأیید توسط نویسنده وبلاگ، منتشر خواهند شد.

لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به پست بالا باشد. اگر حرف دیگری دارید و یا قصد تماس با من را دارید، از فرم تماس استفاده کنید.

شما میتوانید با مراجعه به سایت گراواتار یک آواتار اختصاصی برای خود تعریف کنید، تا در کنار نام شما نمایش داده شود

برای قرار دادن کدهای نمونه می توانید از تگ های [php] ، [html] ، [css] و [js] استفاده کنید.
به عنوان مثال کدهای php را می توان به صورت زیر قرار داد:
[php] var $whoLoveIranians = "WebTarget!"; [/php]کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت وب تارگت محفوظ است ©2024 وب‌تارگت

استفاده از مطالب وب سایت در سایر وب سایت‌ها و نشریات چاپی با ذکر منبع آزاد است.